• INTRODUCING TOP STAX ACHIEVEMENTS & XP
    CLICK HERE TO LEARN WHAT XP MEANS TO YOU!
TONIGHT'S GAMES

Venue Name Managing Dealer Location Game Times
Jennifer "Boston" Dowd
Jacksonville
Wednesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Michael "Puppet Master" Lloyd
Davenport
Wednesdays @ 7PM, 9PM, etc.
Patrick "Griff" Griffin
Bradenton
Wednesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Joe "Sniper" Sumicz
Clearwater
Wednesday @ 7:00, 9:00, etc.
Carlo "Monte" DeTommaso
Tavares
Wednesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Gwynn "Raven" Russo
New Bern
Wednesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Antoinette "Chopper" Welch
Jacksonville
Wednesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Tim Hodgin
Tallahassee
Wednesday @ 6:00, 8:00, etc.
David Li
North Fort Myers
Wednesday @ 7:00, 9:00, etc.
Jimmy "Jimmy B" Borgsmiller
Cape Coral
Wednesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Steven Self
Steinhatchee
Wednesday @ 6:00, 8:00, etc.
Nick "The Mechanic" Dewind
Palm Coast
Wednesdays @ 6:30, 8:30, etc.
Joe "Sniper" Sumicz
Safety Harbor
Wednesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Matthew "Bugsy" Mullone
Arlington
Wednesday's @ 6:00, 8:00, etc.
Kayla "Songbird" Morris
Lakeland
Wednesdays @ 6:30, 8:30, etc.
All Venue Night's

Venue Name Managing Dealer Location Game Times
Linda Woods
Dunnellon
Tuesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Peyton Engle
Tallahassee
Sunday 6:00, 8:00 and 10:00
Antoinette "Chopper" Welch
Jacksonville
Saturdays @ 7:00, 9:00, etc.
Todd "Fox" Hyde
Jacksonville
Tuesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Antoinette "Chopper" Welch
Jacksonville
Fridays @ 7:00, 9:00, etc
Tina "Lady B" White
Winter Haven
Sunday @ 6:00, 8:00, etc.
Heather "Lefty" Schneck
Cape Coral
Fridays @ 7:00, 9:00, etc.
Floyd "Flob" Devine
Cape Coral
Saturdays @ 7:00, 9:00, etc.
Joe "BDE" Remp
Cape Coral
Tuesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Ricky Zukowski
Palm Harbor
Tuesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Kayla "Songbird" Morris
Winter Haven
Tuesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Heather "Lefty" Schneck
Fort Myers
Sundays @ 2:00, 4:00, etc.
Chris "Superman" Webster
Midway Park
Mondays @ 7:00, 9:00, etc.
Chris "Superman" Webster
Jacksonville
Sundays @ 2:00, 4:00, etc.
Jennifer "Boston" Dowd
Midway Park
Thursdays @ 7:00, 9:00, etc.
Carlo "Monte" DeTommaso
Orlando
Tuesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Nicholas "Sleeper" Dowd
Jacksonville
Fridays @ 7:00pm, 9:00pm, etc.
Robert Warner
Port Charlotte
Sundays @ 2:00, 4:00, etc.
Ryan Flaherty
Port Charlotte
Thursdays @ 7:00, 9:00, etc.
Ryan Flaherty
Holiday
Sundays @ 3:00, 5:00, etc.
Tina "Lady B" White
Auburndale
Fridays @ 7:00, 9:00, etc.
Antoinette "Chopper" Welch
Orange Park
Tuesdays @ 7:00, 9:00, etc
Patrick "Griff" Griffin
Bradenton
Mondays @ 6:00, 8:00, etc.
Matthew "Bugsy" Mullone
Arlington
Thursdays @ 7:00, 9:00, etc.
Justin "JMacK" McGlothlin
Arlington
Monday's @ 7:00, 9:00, etc.
Matthew "Bugsy" Mullone
Arlington
Saturday's @ 7:00, 9:00, etc.
Michelle Hartsfield
Tallahassee
Fridays @ 6:00, 8:00, etc.
Jennifer "Boston" Dowd
Jacksonville
Wednesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Steven Self
Steinhatchee
Sunday 5:00 and 7:00
Dante "Big D" Cabello
Pensacola
Mondays @ 6:30, 8:30, Etc.
Todd "Fox" Hyde
Jacksonville
Fridays @ 7:00, 9:00, etc
Nicole Gonio
Jacksonville
Saturdays @ 7:00, 9:00, etc.
Cody Rowlands
Jacksonville
Thursdays @ 7:00, 9:00, etc.
Antoinette "Chopper" Welch
Jacksonville
Sundays @ 5:00, 7:00, etc.
Michael "Puppet Master" Lloyd
Davenport
Wednesdays @ 7PM, 9PM, etc.
Michael "Puppet Master" Lloyd
Clermont
Mondays @ 7:00, 9:00, etc.
Devon "Deuce Bigalow" Miller
Clermont
Saturdays @ 4:00, 6:00, etc.
Michael "Puppet Master" Lloyd
Clermont
Sundays @ 6:00, 8:00, etc.
Carlo "Monte" DeTommaso
Eustis
Thursdays @ 7:00, 9:00, etc.
Michael "Puppet Master" Lloyd
Highland City
Thursdays @ 6:30, 8:30, etc.
Carlo "Monte" DeTommaso
Apopka
Saturdays @ 1:00, 3:00, etc.
Antoinette "Chopper" Welch
St. Augustine
Thursdays @ 7:00, 9:00, etc.
Kyleigh "Jelly" Roberts
Pensacola
Friday's 6:30, 8:30, etc
Antonio Garcia
Lake City
Monday @ 6:00, 8:00, etc.
Antonio Garcia
Lake City
Saturday 4:00 and 6:00
Rick "Dragon Wolf" Walter
Lake City
Thursday @ 6:00, 8:00, etc.
Denise "Woody Jr" Vignati-Woodard
Jacksonville
Mondays @ 7:00, 9:00, etc.
Patrick "Griff" Griffin
Bradenton
Wednesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Joe "Sniper" Sumicz
Clearwater
Wednesday @ 7:00, 9:00, etc.
Ricky Zukowski
Clearwater
Sunday @ 5:00, 7:00, etc.
Jeff Ovaska
Spring Hill
Monday @ 7:00, 9:00, etc.
Jeff Ovaska
Spring Hill
Thursday @ 7:00,9:00, etc.
Carlo "Monte" DeTommaso
Tavares
Wednesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Will "Rattlesnake" Bridger
Clermont
Thursdays @ 6:30, 9:00, etc.
Alfred "Big Daddy" Cotten
Fort Myers
Tuesdays @ 6:00, 8:00, etc.
Will "Rattlesnake" Bridger
Clermont
Mondays @ 7:00, 9:00, etc.
Jennifer "Boston" Dowd
New Bern
Fridays @ 7:00, 9:00, etc.
Gwynn "Raven" Russo
New Bern
Wednesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Jim "Cooler" Holbrook
Fort Myers
Fridays @ 7:00, 9:00, etc.
Todd "Fox" Hyde
Jacksonville
Monday's 7:00, 9:00, etc
Denise "Woody Jr" Vignati-Woodard
Jacksonville
Sundays @ 1:00, 3:00, etc.
Antoinette "Chopper" Welch
Jacksonville
Wednesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Gwynn "Raven" Russo
Havelock
Tuesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Peyton Engle
Tallahassee
Tuesday @ 6:00, 8:00, etc.
Tim Hodgin
Tallahassee
Wednesday @ 6:00, 8:00, etc.
George Lozita
Hernando
Games Start @ 3p.m, 5p.m. etc.
Kyleigh "Jelly" Roberts
Pensacola
Tuesdays @ 6:30, 8:30, etc.
Antonio Garcia
Lake City
Friday @ 6:00, 8:00, etc.
Rick "Dragon Wolf" Walter
Lake City
Tuesdays 6:00 And 8:00
Harry "Hustler" Lu
Orlando
Thursdays @ 7:00, 9:00, etc.
Frank "Mike" May
Fort Myers
Sundays @ 3:00, 5:00, etc.
Jim "Cooler" Holbrook
Fort Myers
Thursdays @ 6:00, 8:00, etc.
James "Shultzie" Shultz
Arlington
Thursdays at 7:00, 9:00, etc
David Li
Sarasota
Fridays @ 7:00, 9:00, etc.
William "Wild Bill" Friedman
Sarasota
Saturdays @ 7:00, 9:00, etc.
William "Wild Bill" Friedman
Sarasota
Tuesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Joe "Sniper" Sumicz
Crystal River
Mondays @ 6:30, 8:30, etc.
Joe "Sniper" Sumicz
Largo
Fridays @ 7:00, 9:00 etc.
Mike Quaglione
Largo
Monday @ 7:00, 9:00, etc.
Ricky Zukowski
Largo
Saturday @ 2:00, 4:00 etc.
Ricky Zukowski
Hernando Bch
Tuesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Floyd "Flob" Devine
North Fort Myers
Monday @ 6:00, 8:00, etc.
David Li
North Fort Myers
Wednesday @ 7:00, 9:00, etc.
Bob "RdNckBob" Schield
Fort Myers Shores
Thursdays @ 7:00, 9:00, etc.
Billy "Billy-Ho" Barbetta
Fort Myers Shores
Tuesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Dante "Big D" Cabello
Pensacola
Saturdays @ 6:30, 8:30, etc.
Heather "Lefty" Schneck
Cape Coral
Mondays @ 7:00, 9:00, etc.
Jimmy "Jimmy B" Borgsmiller
Cape Coral
Sundays @ 5:00, 7:00, etc.
Joe "BDE" Remp
Cape Coral
Thursdays @ 7:00, 9:00, etc.
Jimmy "Jimmy B" Borgsmiller
Cape Coral
Wednesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Nicole Gonio
Jacksonville
Tuesdays @ 7:00pm, 9:00pm, etc.
Steven Self
Steinhatchee
Wednesday @ 6:00, 8:00, etc.
Jennifer "Boston" Dowd
New Bern
Sunday @ 2:00pm, 4:00pm, 6:00pm, etc
Michael "Puppet Master" Lloyd
Kissimmee
Fridays @ 7:00, 8:00, Etc.
Jennifer "Boston" Dowd
Jacksonville
Mondays @ 7:00, 9:00, etc.
Gwynn "Raven" Russo
New Bern
Mondays @ 7:00, 9:00, etc
Steven Self
Perry
Monday @ 6:00 , 8:00, etc.
Steven Self
Keaton Beach
Saturday @ 5:00, 7:00, etc.
Steven Self
Perry
Thursday @ 6:00, 8:00, etc.
Jeff Ovaska
Crystal River
Sundays @ 3:00, 5:00, etc.
Joe "Sniper" Sumicz
Crystal River
Thursdays @ 6:00, 8:00, etc.
Devon "Deuce Bigalow" Miller
Tavares
Fridays @ 7:00, 9:00, etc.
Jeff "Hot Wheelz" Virden
Tavares
Tuesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Robert Warner
Port Charlotte
Fridays @ 7:00, 9:00, etc.
Larry "LP" Pavel
Port Charlotte
Mondays @ 7:00, 9:00, etc.
John "Nerd" Lam
Port Charlotte
Saturdays @ 7:00, 9:00, etc.
Julian "Casper" Perez
Port Charlotte
Tuesday @ 7:00, 9:00, etc.
Nick "The Mechanic" Dewind
Palm Coast
Wednesdays @ 6:30, 8:30, etc.
Mike Quaglione
Pinellas Park
Thursdays @ 7:00, 9:00, etc.
Joe "Sniper" Sumicz
Homosassa
Thursdays @ 6:30, 8:30, etc.
Antoinette "Chopper" Welch
Jacksonville
Thursdays @ 6:00 & 8:00
Joe "Sniper" Sumicz
Safety Harbor
Wednesdays @ 7:00, 9:00, etc.
Denise "Woody Jr" Vignati-Woodard
Palm Coast
Tuesday @ 5:30, 7:30, etc.
James "Shultzie" Shultz
Grand Prairie
Fridays @ 7:00, 9:00, etc.
Jesse "The Boat Captain" Bryson
Arlington
Thursday 6:00pm, 8:00pm
Matthew "Bugsy" Mullone
Arlington
Wednesday's @ 6:00, 8:00, etc.
Jesse "The Boat Captain" Bryson
Arlington
Friday's @ 6:00, 8:00, etc.
Matthew "Bugsy" Mullone
Arlington
Monday's @ 6:00, 8:00, etc.
Shashi "Shots" Sharpe
Arlington
Saturday's @ 2:00, 4:00, etc.
Jesse "The Boat Captain" Bryson
Arlington
Sunday's @ 2:00, 4:00, etc.
James "Shultzie" Shultz
Dallas
Tuesday @ 7:00, 9:00, etc.
Alisha Chapman
St. Petersburg
Thursdays @ 7:00, 9:00 etc.
Harry "Hustler" Lu
Leesburg
Mondays @ 7:00PM, 9:00, etc.
Steven Self
Perry
Tuesday @ 6:00, 8:00, etc.
Virgina "Chi Chi" Silfa
Mount Dora
Sundays @ 5:00, 7:00, etc.
Byron "Captain" Sax
Bradenton
Sundays @ 2:00, 4:00, etc.
Byron "Captain" Sax
Bradenton
Thursdays @ 6:00, 8:00, etc.
Kayla "Songbird" Morris
Lakeland
Wednesdays @ 6:30, 8:30, etc.
Gunny Gracey
St Augustine
Jennifer "Boston" Dowd
NC - Coastal
Antoinette "Chopper" Welch
Jacksonville
Saturday @ 12:00pm
Joe "Sniper" Sumicz
FL - NWFL
Cards in the air at 1pm
Kristina Widup
Cards in the Air at 6PM
David Li
Cape Coral
Saturday @ 1:00
Joe "Sniper" Sumicz
Largo
Cards @ 1p.m
Joe "Sniper" Sumicz
Registration at 12:00
Cards in the Air at 1:00
Steven Self
Keaton Beach
1:00
Kristina Widup
Cards in the Air at Noon
Adam "Commander Jinx" Jensen
Saturday 5/11 Check in 1:00 PM Cards fly @ 2:00 PM